Loods 1 – 12 loftwoningen
Aan het IJmeer
De exclusieve nieuwe ontwikkeling direct aan het IJmeer: een nieuw gebouw geïnspireerd door de oude historie die de plek kent. Het betreffen twaalf royale, drielaagse loftwoningen van circa 143 tot 230 m². Elke woning beschikt over twee overdekte parkeerplaatsen, een multifunctionele ruimte aan het water en een royale leefverdieping met groot terras en panoramisch uitzicht over het IJmeer.
Het stoere en karaktervolle ontwerp van Waterstudio Architects combineert metselwerk, staal en hout met hoge plafonds en grote raampartijen. Privé-ligplaatsen voor sloepen, een kade en collectieve wandelpaden door het groen maken het wonen hier uniek.
Via de knop Voorinschrijving kun je jouw interesse kenbaar maken. Je wordt hiermee als eerste op de hoogte gehouden van de verdere uitwerking en de stappen naar het verkoopmoment van Loods I.
De verkoop start naar verwachting in de eerste helft van 2026.
Loods 1 – 12 loftwoningen
Aan het IJmeer
De exclusieve nieuwe ontwikkeling direct aan het Ijmeer: een nieuw gebouw geïnspireerd door de oude historie die de plek kent. Het betreffen twaalf royale, drielaagse loftwoningen van circa 143 tot 230 m². Elke woning beschikt over twee overdekte parkeerplaatsen, een multifunctionele ruimte aan het water en een royale leefverdieping met groot terras en panoramisch uitzicht over het IJmeer.
Via de knop Voorinschrijving kun je jouw interesse kenbaar maken.
De verkoop start naar verwachting in de eerste helft van 2026.



